12/8x4.5 cm Plastové POP Papier Podpísať Kartu Štítok Displeji Zobraziť Prípade Rám na Maloobchodnej Predajni Police Podporu pri montáži vlepí Magnetickou 20pcs
€15.68 €14.11

12/8x4.5 cm Plastové POP Papier Podpísať Kartu Štítok Displeji Zobraziť Prípade Rám na Maloobchodnej Predajni Police Podporu pri montáži vlepí Magnetickou 20pcs

1 Recenzie | Napísať recenziu
  • Dostupnosť:Skladom
  • Kód Výrobku:w1026

Plastové POP Papier Podpísať Kartu Štítok Displeji Zobraziť Prípade Rám na Maloobchodnej Predajni Police Podporu pri montáži vlepí Magnetickou

Popis:

Materiál : Plast Nový ABS, Plastový Magnetický Hárok Veľkosti : 8cmx4.5 cm alebo 12cmx4.5cm, tu je vložte papier veľkosť, Farba : Biela, Žltá, Červená, Zelená, Modrá Typ : S magnetickým list na zadnej Množstvo : 20pcs/veľa(vložte papier karta nie je súčasťou tu.)

POLOŽKA Č. VEĽKOSŤ KARTY TYP FARBY NA CHRBTE MALÉ NÁKUP VEĽKOOBCHODNÝ NÁKUP CCA3M A3/42x29.7 cm 5 Farieb 1. Typ: magnetický späť na CCA3A A3/42x29.7 cm 5 Farieb Typ 2: Páska na zadnej CCA3 A3/42x29.7 cm 5 Farieb Typ 3: Prázdne späť na CCA4M A4/29.7x21cm 5 Farieb 1. Typ: magnetický späť na CCA4A A4/29.7x21cm 5 Farieb Typ 2: Páska na zadnej CCA4 A4/29.7x21cm 5 Farieb Typ 3: Prázdne späť na CCA5M A5/21x14.8 cm 5 Farieb 1. Typ: magnetický späť na CCA5A A5/21x14.8 cm 5 Farieb Typ 2: Páska na zadnej CCA5 A5/21x14.8 cm 5 Farieb Typ 3: Prázdne späť na CCA6M A6/15x10cm 5 Farieb 1. Typ: magnetický späť na CCA6A A6/15x10cm 5 Farieb Typ 2: Páska na zadnej CCA6 A6/15x10cm 5 Farieb Typ 3: Prázdne späť na CCA7M A7/10.5x7.3 5 Farieb 1. Typ: magnetický späť na CCA7A A7/10.5x7.3 5 Farieb Typ 2: Páska na zadnej CCA7 A7/10.5x7.3 5 Farieb Typ 3: Prázdne späť na CCA8M A8/9x5.8 cm 5 Farieb 1. Typ: magnetický späť na CCA8M A8/9x5.8 cm 5 Farieb Typ 2: Páska na zadnej CCA8M A8/9x5.8 cm 5 Farieb Typ 3: Prázdne späť na CC01M 8x4.5 5 Farieb magnetické späť na CC02M 12x4.5 cm 5 Farby na magnetické späť

Poštovné a balné Dovozného cla, daní a dovozné poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu, kupujúci sú zodpovední za tieto poplatky sa, prosím, informujte sa u svojej krajiny;s colný úrad, determin, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie alebo nákup; Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane poštovného. Budeme pošlite objednávku položky z našej továrni v China priamo do 3 až 5 pracovných dní akonáhle sa vaša platba je dokončený(okrem tých, ktoré sú prispôsobené položky); nemôžeme loď, na víkendy a neponúkame sobotu, nedeľu alebo sviatok doručenia; nazýva dodacia lehota znamená medzinárodnej prepravy čase od miestnych miesto na niektoré rozšírené kraje po celom svete, Kupujúci je skutočná doba doručenia bude infulenced tým, import politík, colná kontrola, atď. kupujúcich, " krajine; Všetky naše položky bude dodaný kupujúcemu je VIAZANÝ adresu, prosím, potvrďte svoju adresu na ESCROW pred vás cenovú ponuku. Spôsoby platby akceptujeme VIAZANÝ; Visa, Master kreditná karta alebo hlavné spôsoby platby sú k dispozícii; vážime si vašu rýchlu platbu a tešíme sa na vašu podnikania v budúcnosti; Všetky spôsoby platby, ktoré budú v bezpečí a na ktoré sa vzťahuje www.bistrone.sk Service Group.

Návrat Politiky snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme. Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu. Ak nie je zodpovednosť predávajúceho za takéto vrátenie výrobku, kupujúci bude zodpovedný za oba poplatky za dopravu z odosielateľovi miesto na kupujúceho, adresu a spätné prepravné náklady za žiadnych okolností, a neplatené poštovného obaloch nebudú akceptované.

Ďalšie Podmienky a Podmienky fotografie sú len ilustračné účely; skutočnú hmotnosť a veľkosť balenia sa môže líšiť od popis, záleží na každej objednávky a množstvo, zodpovedá predávajúci hovorí kupujúci balík špecifikácia zaslaním e-mailovej alebo iné kontaktné údaje; Ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní so svojím nákupom, kontaktujte nás prosím na e-mail alebo správu na vyriešenie akýchkoľvek problémov tam pred odchodom spätnú väzbu. Odpovieme vám čo najskôr, ak nie je odpoveď pre vás do 48 hodín, prosím, skontrolujte spam vo vašej e-mailovej schránky; Vzhľadom na vlastné obmedzenia, nemáme loď zapaľovačov na NÁS; spätná Väzba bude ľavej raz po tom, čo sme dostali platbu od kupujúceho.

O Nás, Hangču PlaTech Displej Zariadení Co., Ltd spoločnosť bola založená v roku 2008, sú profesionálny dodávateľ na displeji reklamných zariadení a obchod príslušenstvo produkty pre supermarkety, centrá, retail store obchody a výstav. Továreň sa nachádza v Xingqiao Priemyselná Zóna, Yuhang Okres, Hangču City, Zhejiang Province. Naše semináre sú z kovu, plastu a tlač zariadení produkty, vrátane Vstrekovanie Oddelenie, Ťažby Oddelenie, Kovové Hardware Proces Oddelenia, Montáž Oddelenie, sieťotlač Oddelenie a Akryl Oddelenie pre Spracovanie. Naše hlavné produkty sú POP klipy, POP, vystavovacie stojany, cena rám držiaka, akryl prihlásiť stánok a rôzne vstrekovanie a vytláčanie produktov atď. Okrem toho, máme prijať prispôsobené produkty objednávok tým, že nové formy a nových produktov pre zákazníkov. Sme schopní vývoz tovaru na palubu kvalitných produktov, lepšie ceny, bezpečnosť, balenie a skvelé služby. FULL RETAIL SOLUTIONS POMÔCŤ VÁM A VAŠEJ FIRME.

Štítky: okno dokumentu, taška dokumentu, nálepku nálepku držiteľ, hnuteľný police držiak štítku, políčko zobraziť, obrázok skladovanie, vrecko skladovanie, dokument, priečinok pre, prípad pre obuvi skladovanie, polica plastové menovky majiteľa.

  • Veľkosť: 12x4.5cm 8x4.5
  • Názov Značky: HZPOPTeki
  • Druh: Dokument Taška
  • Materiál: Plastové
  • Tvar: Rám
  • Číslo Modelu: CC01M CC02M
Doplňujúce údaje