BITKA PRIPRAVENÝ Z PRUŽINOVEJ OCELE WALKING DEAD MEČ FULL TANG KATANA VEĽMI OSTRÉ
€212.91

BITKA PRIPRAVENÝ Z PRUŽINOVEJ OCELE WALKING DEAD MEČ FULL TANG KATANA VEĽMI OSTRÉ

1 Recenzie | Napísať recenziu
  • Dostupnosť:Skladom
  • Kód Výrobku:w1129

BITKA PRIPRAVENÝ Z PRUŽINOVEJ OCELE WALKING DEAD MEČ FULL TANG KATANA VEĽMI OSTRÉ

POPIS Stav: Úplne Nové

Čepeľ Sori(Zakrivenie): 0.63 lnch / 1.6 Cm, Celková Dĺžka: 40.9 Palec /104 Cm Čepeľ Materiál: 9260 pružinovej Ocele Nagasa Dĺžka: 28.0 cm / 71 cm Lamiel: SHINOGI-ZUKURI Rukoväť Dĺžka: 10.6 Cm / 27 Cm Čepeľ: Ručne Leštené Byť Britva Ostré Hrany Rukoväť Materiál: Pravé Ray Kože + Tvrdú Drevenú Čepeľ Šírka (v Blízkosti Kissaki): 0.91 palec / 2.3 cm Tsubou Materiál: Vysoko Kvalitnej Zliatiny Zinku Tsubou Kotúč Šírka (v Blízkosti Habaki): 1.26 Palec / 3.2 Cm Saya Materiál: Pevného kvalitného dreva + pravá Koža Kissaki Tvar: Chu-KISSAKI reálne yokote

Stav: úplne nové, a dá sa úplne demontovať a namontovať

* Tento meče katana je pre tých, ktorí chcú skutočnú plné funkčné meč. Meč je vyrobená presne rovnakú platobnú metódu, ako starobylé Japonské proces tvorby meče a je ostrejšie než britva. Príslušenstvo meča sú všetky autentické od ray pokožky zvládnuť, a vysoko kvalitné mix oceľové tvarovky. Toto je najlepší meč nájdete v cenovej kategórii a pekné práce. prosím, určite sa stimulačné cenovú ponuku na tento jeden pridať vaše podstatné kolekcie!

PROCES UPEVŇOVAŤ:

ČEPEĽ:

-Čepeľ meča bol ručne kované pomocou prastarej metódy meč robiť . plný ručne kované a plné ručne leštené.

-Čepeľ bola podaná 9260 pružinovej ocele, a to bolo laminované v Maru konfigurácie(Jeden typ mono ocele). diferenciálna tvrdené cez voda uhasí a plné ručne leštené.

-Na 9260 pružinovej Ocele je veľmi pevná a drží okraja dobre. Táto čepeľ bola potom ochladzovaním vody a má viac ako 14 procesu ručné brúsky práce. ktorá z povrchu kotúča ako zrkadlo. Tvrdosť pružinovej Ocele opatrenia na pôsobivú HRC na Rockwell Meradle. tento vysoko kvalitné čepeľ ľahko preplávať tatami slamené rohože alebo bambusu pre Tameshigiri.

-Táto čepeľ prichádza s plnú dĺžku Tang, ktorá výrazne zvyšuje silu meča. Tip čepeľ je tvarovaná shinogi-zukuri, a s shobuzukuri-kissaki. tento meč je dosť silný, aby išla cez hrubé bambusu strom s jedným štrajk ešte dostatočne ostré na plátok papier. dôležité, čepeľ s veľmi dobrou húževnatosť a tvrdosť hrany pre odrezkov každý deň.

- To KATANA je pre tých, ktorí chcú skutočnú & bitka pripravený meč. Meč je vyrobená presne rovnakú platobnú metódu, ako starobylé Japonské proces tvorby meče a je ostrejšie než britva. Príslušenstvo meča sú všetky autentické od ray pokožky zvládnuť, a koshirae príslušenstvo. Je to vysoko kvalitný meč nájdete v cenovej kategórii a pekné práce.

Tsubou: tsubou zostavené na meč je vyrobený zo zliatiny zinku. Meď Seppas ( dištančné) sú umiestnené na každej strane je na to bezpečné. Na habaki ( blade golier) je vyrobený z medi.

Cuka: Na Cuka je vyrobené z pevného dreva. Je to zabalené s dvoma kus pravý rayskin, potom dobre zabalené s syntetický hodváb Ito v tradičnom zábal štýl(hineri-maki). Prosím, len povedzte nám, ak chcete bitka zábal štýl (katate-maki).

Fuchi(rukáv) a kashira( buttcap) sú vyrobené z vysoko kvalitnej medi. Dva medené menuki sú zostavené na každej strane cuka. Dve mekugi( peg) sú pribitý do otvorov na cuka, aby tang zmontované tesne s rukoväť. ( Meč môže byť vymontovaný, pričom sa mekugi).

Kovanie na cuka sú tiež striebro, sa zhodovali s tsubou.

Saya: Na saya je vyrobený z pevného kvalitného dreva s pravej kože. Tam lether pásu je whith to.

POZNÁMKA:

(a) hodvábu meč taška prichádza s mečom. ale drevený stojan v nižšie položku obrázky NIE sú zahrnuté.

(b) Vzhľadom na naše meče sú plné ručne vyrobené, tak Špecifikácie sa mierne líšiť od meč meč. prosím pochopiť.

(c) ak potrebujete jeden drevený stojan, prosím, kontaktujte ma, dáme vám ho zadarmo(rovnako AKO obrázky ukázal) , sme dúfam, že ste len nám poskytnúť dodatočné $12 na odoslanie.

MEČ OBRÁZKY

CY-MEČ SA NACHÁDZA V MEČ PRIEMYSELNEJ ČASTI, LONG QUAN, ZHEJIANG, ČÍNA. SME JEDNÝM Z POPREDNÝCH VÝROBCOV V MESTE, ŠTÚDIU, VÝROBU A MARKETING RÔZNE DRUHY MEČE PROFESIONÁLNE.

VITAJTE NA MOJOM OBCHODE. SME MEČ VÝROBCU A MIESTNYCH V LONGQUAN ČÍNE. SME PREDAJ RUČNE VYRÁBANÉ ČÍNSKE MEČE,JAPONSKÝ SAMURAJ MEČE A INÉ REMESLÁ ZBRANE ATĎ.BUDEME SA SNAŽIŤ, ABY VÁM POSKYTLI ČO NAJLEPŠIE SLUŽBY A NAJLEPŠIE CENY! VŠETKY POLOŽKY, KTORÉ PREDÁVAME, SÚ ÚPLNE NOVÉ OD MOJICH PÔVODNÝCH. VITAJTE NA PRISPÔSOBENIE ZADARMO.

USTOMIZE VYBERTE SI UVEDENÉ NIŽŠIE PRE SEBA KATANA SWORD ZADARMO:

-Koshirae: môžete si vybrať jeden z nasledujúcich zliatiny tsubas tento meč je pôvodné tsubou zadarmo

-Koshirae: môžete si vybrať jeden z nasledujúcich vysoko kvalitnej uhlíkovej ocele tsubas tento meč je pôvodné tsubou potrebné zaplatiť za 10usd náklady

Štítky: katana sword reálne meče, kendo meč, katana, samuraj meč hračka, han jian meč, čína meč, tai chi meč modrá, katana ostré, démon vrah kimetsu č yaiba cosplay meč, čierna, fialová.

  • Regionálne Funkcie: Čína
  • Materiál: Kov
  • Názov Značky: CY-meč
  • Tému: Športové
  • Štýl: Japonsko Štýl
Doplňujúce údaje