Philips H3 12V 55W PK22s Premium Víziu Originálneho Auta Hmlové Svetlo Štandardná Žiarovka Halogénová Lampa ECE Schváliť 12336PR C1, 1X
€8.96 €6.27

Philips H3 12V 55W PK22s Premium Víziu Originálneho Auta Hmlové Svetlo Štandardná Žiarovka Halogénová Lampa ECE Schváliť 12336PR C1, 1X

0 Recenzie | Napísať recenziu
 • Dostupnosť:Skladom
 • Kód Výrobku:w167

Funkcie:

Bezpečnosť cestnej premávky začína vidieť a byť videný

Svetlo je základnou súčasťou zážitku z jazdy a svetlo je prvý a len časť bezpečnosti kruh, ktorý skutočne pomáha predchádzať nehodám. Philips podporuje aktívne bezpečnostné ochranu, aby sa zabránilo nehodám zvýšením celkovej viditeľnosti a cestné osvetlenie.

Široký sortiment 12V žiarovky pre všetky funkcie

Ktoré 12V lampy, ktoré fungujú? Philips Automotive ponúka všetky auta špecifické funkcie : vysoká lúč, Nízke beal, predné hmlové , predný indikátor, bočné indikátor, zadné indikátor, zastavte svetlo, cúvanie svetlo, zadné hmlové svetlo, špz svetlá, zadné pozícia/parkovacie svetla, osvetlenie interiéru.

Zmeniť aj svoj svetlomety súčasne pre väčšiu bezpečnosť

Odporúča zmeniť páry pre symetric svetelný výkon.

Philips, je výber hlavných výrobcov áut

Za 100 rokov, Philips bol na čele automobilového osvetlenia priemysel, zavádzanie technologických inovácií, ktoré sa stali štandardom v moderných automobiloch. Dnes, jeden z dvoch áut v Európe a jeden z troch na svete je vybavený Philips osvetlenie.

Zadanie-víťazný auto lampy výrobca

Naše lampy sú často pochváliť automobilových odborníkov.

Philips auto svietidlá sú vyrobené z vysoko kvalitnej quartz sklo

UV-Quartz sklo je silnejší ako tvrdeného skla a vysoko odolný voči teplotných extrémov a vibrácie, čo eliminuje riziko výbuchu. Philips quartz-sklo lampy (žiarovky 2 650º C a sklo 800º C) sú schopné odolávať ťažkým teplotný šok. S možnosťou úschovy zvýšený tlak vo vnútri lampy, UV-quartz sklo dokáže vyrobiť silnejšie osvetlenie. ^Aplikácie sa líši za žiarovku typu.

Philips auto svietidlá sú vysoko odolné voči vlhkosti

Len horiace žiarovka vyrobená z kremenného skla (vlákna 2650°c, sklo 800°c), môže odolať tepelným šokom : napríklad, ak pokles studenej vody dotkne hot žiarovka, ktorá môže stať, keď sa budete riadiť cez vodu so zlomenou svetlometu jednotky. ^Aplikácie sa líši za žiarovku typu.

Philips auto svietidlá sú vysoko odolná proti UV žiareniu

Philips špeciálne anti-UV lakovanie technológia chráni svetlomety pred škodlivým ultrafialovým žiarením, takže Philips UV-potiahnuté quartz sklo ideálny pre všetky jazdné podmienky a zaisťuje ich dlhú životnosť v rovnakom čase.

Vízia žiarovky projektu dlhšie lúče svetla než štandardné lampy

Naše osvetlenie riešenia vyrábať silný a presný svetelný lúč s maximálny výstup. Sme dôsledne vyrábať najlepšie, najefektívnejšie svetelné riešenia, pretože vieme, že naše vysoko kvalitné osvetlenie môže byť jedného dňa zachrániť život.

V súlade s vysokou kvalitou štandardov ECE homologizácia

Philips automobilov, výrobkov a služieb, ktoré sú považované za najlepšie v triede, v Original Equipment Manufacturer trhu a sekundárny. Vyrobené z vysoko kvalitných produktov a testované na najvyššej špecifikácie, naše produkty sú navrhnuté pre maximálnu bezpečnosť a pohodlie našich zákazníkov zážitok z jazdy. Celý náš sortiment je dôkladne testovaný, kontrolované a certifikované (ISO 9001, ISO 14001 a SPOJENIE 9000) na najvyššie požiadavky ECE. Jednoducho povedané, je to kvalita, ktorým môžete dôverovať.

PACKAGE

-Položky, sa bude zaobchádzať a dobre chránené. -Ak máte špeciálne požiadavky na balenie, prosím, kontaktujte nás. ZÁSIELKY

-Všetky položky bude odoslaný na celom svete. -Všetky položky, ktoré budú odoslané do 2~4 pracovných dní (s výnimkou sobotu, nedeľu, & Holiday) po prijatí platby a zúčtované. -Všetky položky, ktoré budú odoslané do objednávky adresu , tak zaistite, prosím, aby ste nám poskytli správne, presné, podrobné doručovaciu adresu. -Clo je povinnosť a zodpovednosť občana vo vašej krajine, takže kupujúci by mal byť zodpovedný za akékoľvek dane a cla, ktoré vznikli. -Väčšina z položiek bude dodaný www.bistrone.sk Štandardná Doprava . -Dodacia lehota ako postupujte podľa tabuľky bude pre váš odkaz.

Spôsob Dopravy

Cieľ

Dodacia Lehota

Poštovné

www.bistrone.sk Štandard

Austrália

7~20 dní

Doprava zadarmo

(hmotnosť

Spojené Kráľovstvo

7~20 dní

Kanada/USA

10~20 pracovných dní

Vietnam, Maledivy, Nový Zéland, Japonsko, Južná Kórea, Rakúsko, Nemecko, Netherland, Francúzsko, Fínsko, Thajsko, Dánsko, Grécko, Švajčiarsko, Portugalsko, Grécko, Belgicko, Írsko, Nemecko, Nórsko

15~30 pracovných dní

Južná Afrika, Bulharsko, Bielorusko, Cyprus, Chorvátsko, Lotyšsko, Monako, Moldavsko, Macedónsko, Čierna Hora, Poľsko, Rumunsko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Ukrajina, Brunej Indonézia, Kambodža, Malajzia, Filipíny, Vietnam, Maledivy

15~35 pracovných dní

Taliansko, Brazília, Rusko, Izrael, a iných krajinách

Štítky: h3 led, auto svetlá žiarovky, 24v led truck, hb3u halogénová žiarovka, h3 žltá, h15 osram, philips tube žiarovky, h7 xenon, halogénové hb4, philips holé lampy.

 • Základný Model: PK22s
 • Na Nosenie: HMLOVÉ SVETLO
 • Model: H3
 • Napätie: 12 V
 • Záruka: 1 Rok
 • Balík Obsahuje: 1 žiarovka
 • Príkon: 55W
 • Produkt Zvýrazniť: Až o 30% viac vízia
 • Certifikácia: ECE, BODKA
 • Lúmenov: 1450 lm
 • Názov Značky: philips
 • Katalógové Číslo: 12336PRC1
Doplňujúce údaje