Calendula p 100 tabliet. Prírodný liek na prevenciu a komplexnej liečby infekčných chorôb.
€1.28

Calendula p 100 tabliet. Prírodný liek na prevenciu a komplexnej liečby infekčných chorôb.

2 Recenzie | Napísať recenziu
 • Dostupnosť:Skladom
 • Kód Výrobku:w16937

NECHTÍK P

Prírodný liek na prevenciu a komplexnej liečby infekčných chorôb horných dýchacích ciest, vred choroba žalúdka a rakovina žalúdka, a žalúdok a žalúdok. Aj calendula p: -Urýchľuje regeneráciu tkanív procesy, podporuje rýchlejšie epitelizáciu a vzniku jemnejšie jazva; -Zvyšuje metabolické funkcie pečene, ktorá zlepšuje zloženie žlče, znižuje koncentráciu bilirubín a cholesterolu, zvyšuje Tajomstvo a špecializované funkcie; -Podporuje normalizáciu srdcovú činnosť a znižuje opuchy, poskytuje upokojujúci, mäkké hypotensive činnosti; -Obsahuje anti-poburujúce činnosť, podporuje regeneráciu slizníc žalúdka a čreva, hojenie vredov a erosions. Calendula (druhé meno-klinec liekov)-jednoročná rastlina z rodiny astres od 20 do 75 cm vysoká. Má špecifickú vôňu, vďaka prítomnosti na veľké množstvo éterických olejov. Rodisko calendula sa považuje strednej a južnej Európy, ako aj v Strednej Ázii. Používa sa ako záhrada dekoratívne rastliny, a je tiež pestuje na výrobu liekov surovín. Drogy "calendula-P" používa vysoko účinné stupňom "Calta", ktorý obsahuje oveľa viac biologicky aktívnych látok.

Rozdiely z podobných liekov:

-Vyrobené z vysoko účinné Calta calendula s vysokým obsahom biologicky aktívnych látok; -Tablet forme robí používanie drog pohodlnejšie v porovnaní s čajom a tinktúry; -Účinnejšie ako ostatné drogy, vďaka obsahu vitamínu C-silný antioxidant; -Všetky bioaktívnych látok a liečebné vlastnosti sú zachované vďaka cryoprocessing, na rozdiel od výrobkov vyrobených s použitím tepelnej a chemickej úpravy; -Na rozdiel od syntetických antiulcer a antigastritis, neobsahuje deštruktívne pečene a kostnej látky; -Oveľa menšiu šancu prejavy alergických reakcií, ako calendula, ísť na výrobu drog "Calendula P", rastie na území Ruska v územiach, kde to rastie.

Chemické zloženie calendula kvety:

-Karotenoidy, flavonoidy, saponíny. -Organické kyseliny (askorbovú, Apple, salicylous). Polysacharidy, polyfenoly, alkaloidy, kumarins. -Mnohé užitočné minerály: železo, vápnik, horčík, mangán, selén, zinok, Chróm a ďalšie. -Éterické oleje, živicové, slizníc a horkých látok, dusíka hlienu.

Farmakologické opatrenia:

-Urýchľuje proces regeneráciu tkanív, vrátane sliznice vnútorných orgánov. Formy mäkšie a jemnejšie jazvy, keď hojenie vredov. -Odstraňuje kŕče v žalúdku a čriev, znižuje agresivita žalúdočnej šťavy. -Zlepšuje činnosť pečene, stimuluje produkciu žlče. -Zvyšuje činnosť srdca, svalov, znižuje krvný tlak. -Bráni vzniku ochorenia, baktérie a vírusy. -Stabilizuje menštruačného cyklu. -Má upokojujúci účinok, odstraňuje budenie nervový systém. -V významný dávkach pôsobí ako tabletky na spanie. -Má silné antitoxické účinky. -Utláčané rakoviny rast buniek.

Vziať zo závodu všetko: použitie calendula kvety z a

Rôzne veci! A v prípade, Calta calendula, určuje zvýšeným obsahom účinných látok. Najmä veľa v ňom flavonoidy (Vitamín P) a karotenoidy (provitamínu A). Preto je stupeň Calta, že rastie "parafarm" pre výrobu "calendula-P". Spoločnosť je pozemok sa nachádza v ekologicky oblasti povolží. Nemenej dôležitá je metóda výroby. Vyššia efektívnosť "Calendula P" je spojené s užívaním šetrné technológie cryogrinding rastliny. Ak tepelné a chemické spracovanie zničiť leví podiel cenných zlúčeniny, potom okamžité zmrazenie ich drží. Bez peňazí. Preto, "calendula-P" je sústrediť všetky biologicky aktívne látky calendula kvety. To zabezpečuje kompletný činnosť calendula-silné zbrane proti vírusy, baktérie, huby a parazity. To, potláča zápaly, zlepšuje sa mikrocirkulácia a urýchľuje regeneráciu. A nezabudnite o ochranu tráviaceho traktu a pečene. A všetky tieto účinky posilniť kyselina askorbová, účastníkom rôznych biochemických reakcií v našom tele a najsilnejší antioxidant.

Bojovať proti infekcii: nie vojna, ale všeobecné čistenie

Áno, antibiotiká, antivírusové a protiplesňové lieky exorcise infekcie. Avšak, poškodenie tela, je obrovský. Trójsky kôň, nesú NÁS nebezpečné vedľajšie účinky. Medzi nimi-podráždenie slizníc, žalúdka, poruchy čreva mikroflóry, poškodenie pečene, alergie, arytmie, atď. Chceli by ste vyskúšať sami na silu? Chceš bojovať proti infekcii, aby sa nie mama strane, ale všeobecné čistenie tela? Potom zvoľte rastlinné antibiotiká bez strachu a kontroly-"calendulu-P". To môže byť používané bez strachu z intoxikácie a nežiaduce reakcie organizmu. A ak bez silné lieky, stále nie je možné urobiť, tento prírodný liek pomôže minimalizovať ich prijatie čas. Antibakteriálna aktivita calendula je úžasné. Rozprestiera sa na Streptococcus, Zlaté Staphyloccus, sinegnoic a Sentry palice, Escherichia coli, Salmoni, a Preto, calendula je úspešne používaný v močových ciest, čriev a očné infekcie. Je účinný v infekcie kože a mäkkých tkanív. Tento slnečný kvet uľahčuje aj takých závažných ochorení ako zápal pľúc, meningitída a osteomyelitída. Jeho flavonoidov, karotenoidov, phytoncides, sú trpezliví a iné zlúčeniny, aby priamy vplyv na choroby, mikroorganizmy. A v rovnakom čase, ľudské telo nie je na škodu. Dnes, lekári zavolať na odmietnutie antibakteriálne lieky bez krajnej núdzi. Je to kvôli desivé nárast rezistencie patogénov na antibiotiká. A použitie calendula-p je skvelý odpoveď na túto globálnu hrozbu. Platí to pre vírusy, huby, parazity. Oni tiež aktívne prispôsobiť moderné lieky. Preto sa odporúča zahrnúť calendula v terapia jednoduché, herpes, chrípka A, encefalitídy, vich-1, trichomoniasis, huby chorôb. To je pozoruhodné, že anti-hubové účinok calendula je porovnateľné s efektívnosť ako fungicídne medicíny, ako fluconazol. Obzvlášť cenné vlastnosti calendula-p v období šírenia vírusových infekcií. Jej preventívne príjem pomôže blok vstupnou bránou infekcie.

Štítky: liek nano pod, presuňte 2 mod, presuňte x kit, presuňte x, presuňte mini, presuňte 2 súpravy, presuňte nano, presuňte auta, f1 keychain, presuňte.

 • Pôvod: RU(Pôvodu)
 • Balenie: Fľaša
 • Čas Použiteľnosti: 2 Rokov
 • Poplatok Jednotky: Fľaše
 • Oddelenie Meno: V strednom veku
 • Názov Značky: Секреты Долголетия
 • Hmotnosť: 30g
 • Pohlavie: Unisex
 • Certifikácia: ce
Doplňujúce údaje