BioBellinda Esbab St. John ' s Wort Olej Doplnkové Jedlo 100 ml
€27.12 €25.76

BioBellinda Esbab St. John ' s Wort Olej Doplnkové Jedlo 100 ml

0 Recenzie | Napísať recenziu
  • Dostupnosť:Skladom
  • Kód Výrobku:w17162

St John je Wort olej, ktorý je vyrobený z výťažkov z St. John ' s Wort, ktorý je medzi nespočetné množstvo prospešných bylín, ktoré ponúka príroda, je široko používaný. St John je wort oleja, čo je pripravené tým, že zbieranie St John je wort rastliny a kvety a získavanie ich s rôznymi metódami, je ponúkaný v 100-ml sklenené fľaše, balenie s Esbab kvality. Môžete si kúpiť Esbab St. John ' s Wort Olej práve teraz s výhodou cargo príležitosť.

Starostlivosť o Kožu so Žltým Cantoran Olej Môžete hydratujú pokožku pomocou St. John ' s wort olej pravidelne. Esbab St. John ' s Wort Oleja poskytuje vlhkosť a vaša pokožka potrebuje a vy môžete sledovať jeho vyživujúce účinky v oblasti, ktorú sa vzťahujú. To môže byť tiež použitý ako prevencia pred poškodením a problémy sa vyskytujú, najmä na suchej a popraskanej kože. Môžete použiť St. John ' s Wort Olej Dvakrát Denne Esbab St. John ' s Wort Olej, ktorý kombinuje olej pripravený špeciálne metódy s prirodzenosť skla, je prezentované v 100-ml sklenené fľaše. Uložením St. John ' s Wort olej preč od slnka, môžete rozšíriť jeho použitie. Odporúča sa uplatňovať dvakrát denne na plochy, ktoré je potrebné v pravidelných intervaloch. Aby ľubovník Bodkovaný olej ukázať svoj plný účinok, odporúča sa ísť von na slnku po použití je pleť. Zloženie: ľubovník Bodkovaný Olej získaný maceráciou metóda.

Štítky: john deere ľahšie, flash podvodná, ukladanie aerator, fľaša potravín, čistenie, docona, 100 ml bottl, puravida, oase, chladenie wort.

  • Pôvod: TR(Pôvodu)
Doplňujúce údaje