Plastové Zimné Športy, Sneh Sánky Sledge Lyžovanie Rada pre Dospelých a Deti
€20.55

Plastové Zimné Športy, Sneh Sánky Sledge Lyžovanie Rada pre Dospelých a Deti

0 Recenzie | Napísať recenziu
  • Dostupnosť:Skladom
  • Kód Výrobku:w17213

Kľúčové Funkcie

1. Ochrana životného prostredia:výrobok je vyrobený z šetrné k životnému prostrediu a netoxických materiálov v súlade s medzinárodnými normami, ktoré nespôsobia ujmu na tele a môže byť použitý v pohode. 2.Funny: Sneh hračka je skvelé pre deti a pomáha podporovať vonkajšie hrať aj v zime; Okrem toho, snowball maker hračka je skvelé pre ľudí všetkých vekových kategórií pre snowball bojuje alebo zábavný deň v snehu 3. Jednoduché Použitie: výrobok sa ľahko používa a môže byť použitý aj bez návodu. 4. Široko Použitie:prípravok môže byť použitý v trávne porasty, piesku a snehu, a vhodné pre dospelých a deti v rovnakom čase. To môže priniesť veľa zábavy na jar, leto, jeseň a zima.

Poznamenať

Farby produktu náhodné dodávky, ak máte farba požiadavky, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis.

Aplikácia

Teplé Pripomienky

1. Prijímať Pripomínať:buďte opatrní pri otváraní balík, vybrať vhodné nástroje, aby nedošlo k poškodeniu výrobkov. 2. Použitie Pripomínať: aby nedošlo k úrazu, prosím, prijať ochranné opatrenia pri používaní.Chráňte pred vysokou teplotou a ostré predmety. 3. Ak si myslíte, že zasielateľ je príliš vysoké, môžete odoslať objednávku prvý, neplatí, obráťte sa na zákaznícku službu, ktorá vám pomôže nájsť lepšie logistiky.

Štítky: sane snehu, sledge snehu plastové, sánky snow, bruder snehu, dieťa detské sánky, dvere záprahy, big snow saniach, podpora snehu, sánky mužov, malé sánky snow.

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: GD-O003C
Doplňujúce údaje