Neewer Drapákové Svetlo, Reflektor/Difúzor pre Štúdio a Fotografia Situácie s Cestovná Taška, 66×24 Palcový Arclight Zakrivené Svetlo
€67.27 €40.36

Neewer Drapákové Svetlo, Reflektor/Difúzor pre Štúdio a Fotografia Situácie s Cestovná Taška, 66×24 Palcový Arclight Zakrivené Svetlo

1 Recenzie | Napísať recenziu
  • Dostupnosť:Skladom
  • Kód Výrobku:w17452

Neewer Drapákové Svetlo, Reflektor/Difúzor pre Štúdio a Fotografie s Cestovná Taška, 66x24 Palcový Arclight Zakrivené Eyelighter Osvetlenie Reflektor, Čierna/Biela/Zlatá/Strieborná (Ľahké Stojan Nie je Súčasťou balenia)

POZNÁMKA: Iba reflektor s Účtovnou taška je súčasťou balenia.

Drapákové Reflektor:

Kombinácia drapákové osvetlenie s unikátnych a prirodzene vyzerajúce chytiť svetlá, tento Reflektor je potrebné mať pre každý fotograf robí portréty. Na rozdiel od tradičných panel štýl reflektory, ktoré opúšťajú nezvyčajný úlovok svetla v očiach, tento Reflektor sleduje prirodzené zakrivenie oči prináša svoje predmety do života.

Dvoch strán s 4 farbách (čierna, biela, silver, gold) pre 4 vizuálny efekt.

Reflektor sa môžu zamerať rôznych upozorňuje na oči, čo vám viac očarujúce a atraktívne.

Môže byť 180 stupňov otočený hore a dole cez nastavenie gombíka. Môžete nastaviť uhol poskytnúť ideálne svetlo podľa potreby.

Všetky kovové nastaviteľné tilter konzola je navrhnutá tak, aby sa vošiel na žiadne svetlo stáť. Len treba len pár krokov, ktoré môžete dokončiť celý proces inštalácie, jednoduchú a pohodlnú inštaláciu a pre použitie.

Keď sme skončili mimo tohto auta s trvanlivé zips puzdro, ktoré je vlastné skonštruovaná tak, aby každý komponent reflektor.

Materiál: Vytláčanie s Reverzibilné Textílie

Dĺžka oblúka: 65.7 palcov/167 cm

Dĺžka: 61 cm/155 cm

Šírka: 24 palcov/61 cm

Cestovná Taška

Dĺžka: 27.5 cm/70 cm

Výška: 5.31 palcov/13.5 cm

1 x Drapákové Reflektor

1 x Cestovná Taška

Štítky: neewer reflektor, armáda jazdectvo, neewer, alumotech fresnelove, led neewer, fotografie reflektor, godox softbox, softbox, reflektoru reflektor, keychain reflektor.

  • Názov Značky: neewer
  • Veľkosť (Šxvxh): 92*20*10 cm
  • Číslo Modelu: 10095737
  • Hmotnosť: 2.6 kg
  • Tvar: Nepravidelný Tvar
Doplňujúce údaje