Škrečky Klietky Vonkajšie Športové Trubice Hračka Pet Plastové Rúry Tunela Škrečkov Hračky (Náhodné Farby)
€12.63 €6.57

Škrečky Klietky Vonkajšie Športové Trubice Hračka Pet Plastové Rúry Tunela Škrečkov Hračky (Náhodné Farby)

2 Recenzie | Napísať recenziu
  • Dostupnosť:Skladom
  • Kód Výrobku:w581

Popis

Tento škrečok klietky potrubia, ktoré je vyrobené z plastu, ktorý je odolný a silný. Jeho iný tvar dizajn dovoliť, môžete ho používať v alebo von z klietky. A je vhodný pre škrečky, veveričky, ježkovia, morčatá a iné malé zvieratá. Vonkajšie rozvody môžete rozšíriť klietky miesto, takže myši majú viac priestoru na pohyb.

Funkcie

- Farba: Náhodné Farby. - Materiál: Plast. - Veľkosť balenia: O 28x26x8cm. - Špecializované na mieru tunel hračky, plast, super kvalita, silné, nie je ľahko poškodený, nezbedné, švábov. - Čím viac zábavy pre škrečka a vyhnúť sa nepríjemné nálady. - Rozšíriť biotopov a poskytujú viac priestoru pre vaše domáce zvieratá. - Škrečkov tunel je bezpečné miesto pre zvedavé tvory, ktorí chcú objavovať a podporovať cvičenie a zdravé návyky. - To môže byť spojené, takže si môžete urobiť viac modelovanie kanály. - Teplé Tip: Milí kupujúci, a to z dôvodu svetelný efekt, monitory, jas, ručné meranie a podobne, môžu tam byť nejaké nepatrné rozdiely vo farbe a veľkosti medzi fotografiu a aktuálnej položky. Úprimne dúfam, že rozumiete! Ďakujeme!

1 x trubica

Štítky: králik tunel, klietka králik, škrečok hračka, zábava škrečkov hračky, wild klietka, škrečok, škrečok tunely rúry, škrečok tunel, kábel trubice pet, škrečok koliesko, pre škrečkov tunel.

  • Číslo Modelu: Škrečky Klietky Vonkajšie Športové Trubice Pet Hračka
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Materiál: Plastové
Doplňujúce údaje