5000ml Nástroj Vitálna Kapacita Dýchacích Tréner Motivácia Spirometer Pľúcnej Rehabilitácie Tréner Dýchanie Exerciser
€6.57 €3.48

5000ml Nástroj Vitálna Kapacita Dýchacích Tréner Motivácia Spirometer Pľúcnej Rehabilitácie Tréner Dýchanie Exerciser

1 Recenzie | Napísať recenziu
  • Dostupnosť:Skladom
  • Kód Výrobku:w616

Popis:

Ako Používať:

Vložte Dýchacie Trubice Do Prívodu Vzduchu. Uistite Sa, Že Pripojenie Pevne. Potom Pripojte Nátrubok Na Druhom Konci Dýchacie Trubice. Ďalej, Dať Cigaretu Držiak Do Úst. Dotiahnite Svoje Pery Tesne K Cigariet Držiteľa. Dýchajte Pomaly (hlboké), Zatiaľ čo Vaše Pery Sú Stále nepriedušne uzavreté Okolo Náustok. Pred Vybratím Náustok, Zadržte Dych Na 3 Sekundy. Potom Výdychu Pomaly. Zadržte Dych A Reštartujte Cyklu. Vaším Cieľom Je Pokúsiť Sa Kopnúť Loptu Tak Vysoko, Ako Je To Možné. Po Prvé, Môžete Byť Schopný Zdvihnúť Loptu V Krátkej Vzdialenosti. Ale Ako Budete Pokračovať V Praxi, Budete Môcť Dýchať Viac Vzduchu.

Ak Cítite Závrat Alebo Závrat, Zastavte Cvičenie A Odpočinok Prvý.

Špecifikácia:

Názov: Dýchanie Tréner

Materiál: Pvc

Farba Ako Je Uvedené

Štýl: Jeden Loptu

Zoznam Produktov:

1 * Dýchanie Exerciser

1 *manuál

Funkcia:

* 1. Jednoduché Cvičenie Môže Vaše Pľúca Zdravého!

* 2. Rôzne Merania 3000ml / 5000ml Môže Byť Aplikovaný Na Pľúcne Dýchanie Vzdelávania Pre Rôzne Skupiny Ľudí

* 3. Dobrý Dýchacie Cvičenie Pomáha Udržiavať Zdravé Pľúca. To Je To, Čo Dýchanie Exerciser Poskytuje. Pravidelné Dychové Cvičenia Môže Nielen Posilnenie Dýchacieho Systému, Ale Tiež Zabrániť Pľúcnych Ochorení.

* 4. Pomôže Poriadne Dýchať. Vlak Budete Zhlboka Dýchať, Aby Vám Pomohol Otvoriť A Vyčistiť Vaše Dýchacích Ciest. Zase To Pomáha Zabrániť Horných Dýchacích Ciest Ako Je Hromadenie Hlienu, Astma, Zápal Pľúc, Atď.

* 5. Udržať Vaše Pľúca A Zdravé Telo. Viac Dýchacie Cvičenia Vykonávané Správne, Efektívnejšie Pľúc Dodávanie Kyslíka Do Celého Tela. To Vám Môže Pomôcť Lepšie Bojovať Starnutie A Choroby.

* 6. Jednoduché Použitie. Vaším Cieľom Je, Aby sa zhlboka Nadýchol, Float Farebné Loptu Vo Valci, Od Zhora nadol, Plač Tvár-usmievavá Tvár-plač Tvár, Čo Znamená Príliš Veľa Vzduchu-mierne Vzduchu-príliš Málo Vzduchu . Môžete Merať A Zaznamenávať Maximálny Príjem.

* 7. To Tiež Pomáha Bojovať Proti Stresu A Úzkosti. Keď Budete Zhlboka Dýchať, To Bude Tiež Jasné, Vaša Myseľ A Zbaviť Sa Stresu A Úzkosti Spôsobené Každodennej Práce A Činnosti. Môžete Ľahko Stráviť Deň Aktívne.

* 8. To Bolo Dokonalé Po Operácii. Ak Máte Chirurgia A Dýchanie Nie Je Hladký, To Vám Pomôže Udržiavať A Návrat Do Normálneho Dýchania.

* 9. Ľahký Na Prepravu A Čisté. Malé Rozmery, Ľahké Dať Do Tašky A Nosiť So Sebou. Môžete Ho Používať Doma.

Pripomenul:

1. Všetky Obrázky Boli Odborne Opravené, Ale Vzhľadom Na Rôzne Nastavenia Osvetlenia Okolitého Prostredia A Displej Zariadenia, Obrázky A Predmety, Ktoré Vidíte, Môžu Mať Niektoré Odchýlky, Prosím Pochopiť.

2. Údaje Je Ručne Merané, Môžu Byť Niektoré Odchýlky, Ale To Nemá Vplyv Na Použitie.

Štítky: zdvih rehabilitácia, dych cvičenie, d školiteľov, digitálny spirometer, 3m band, doma cvičenia, chudnutie dýchanie tréner, maska dýchacích ciest, 3m masku na tvár, buďte mužov.

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: Dýchanie Tréner
  • Funkcia: Telo
  • Klasifikované podľa Exerciser Číslo: 1
  • Vyučovanie Režim: Knihy
Doplňujúce údaje