Vietor solar hybrid radič Boost nabíjania MPPT pre 800W 600W 400W veterných turbín+600W 400W 300W solárny panel
€143.04 €102.99

Vietor solar hybrid radič Boost nabíjania MPPT pre 800W 600W 400W veterných turbín+600W 400W 300W solárny panel

0 Recenzie | Napísať recenziu
 • Dostupnosť:Skladom
 • Kód Výrobku:w70

Regulátor je navrhnutý špeciálne pre hybridné vietor solárne pouličné svetlá systému , ktorý umožňuje, aby sa vietor solar hybrid street light systém z rôznych zdrojov, aby ste dosiahli optimálnu konfiguráciu, samozrejme, regulátor s niektoré jednoduché Nastavenia môžete tiež použiť v domácnosti systému . Inteligentný dizajn stručný štruktúra,powerfulcontroll, stabilný výkon, bezpečnosť a spoľahlivosť výrobkov.Vyberte si MPPT Veterných turbín spôsoby nabíjania, nabíjačka vyššiu účinnosť než bežné PWM spôsob, ako viac lepšie. Zvýraznenie charge funkcia, riešiť nízka účinnosť nabíjania problém nízkej rýchlosti vetra (voliteľné). Profesionálne digitálne inteligentné ovládanie.

Funkcie: 1.Veterné turbíny nabíjanie časť a Solárne nabíjanie súčasťou sú navzájom nezávislé, môže Veterných turbín radič alebo solárny regulátor pomocou nezávislých (Ako Veterných turbín radič nemôže použiť funkciou ovládania svetla). Veterné turbíny plnenie prijatých booster MPPT technológia , ktorá robí na základe nízkej rýchlosti vetra, Veterné turbíny je elektriny môže byť použitý; V vysokú rýchlosť vetra alebo Veterné turbíny moci je nad rámec batérie a vložte absorpcie, regulátor okamžite začala s plynulou vykladanie funkcie ,systému ochrany zariadenia. Solárne nabíjanie pomocou v sérii MOS trubice technológie , čo robí kontrolór spotreba energie je malé, systém stabilný. 2.Absolutórium časť pracovný režim je možné nastaviť, ľahké ovládanie režimu, času funkcia ovládania atď, užívateľ si môže nastaviť podľa požiadaviek na vlastné kombinácie. 3.Manmachine rozhrania regulátor POUŽÍVA vlastné LCD displej a štyri tlačidlo režim prevádzky , používateľ použiť jednoduché a ľahké použitie, populárne a ľahko pochopiteľné, pohodlné a rýchle. 4. Radiče s dokonalú ochranu funkcie, vrátane: lightning counter-útok, solárne nabíjačky, cez-napätie automatického brzdenia, skladovanie batérie na zadnej strane pripojiť a otvárať ochranu, atď.

Model 1000W60 1000W60 1100W65 1200W70 Menovité napätie 12V/24V Automatický identifikačný systém napätie FV príkon 400W 500W 500W 600W Veterné turbíny výkon 600W 500W 600W 600W nabíjanie nabíjanie 60A 60A 65A 70A Aj starosti ochranu 14,4 V±1%(12V) / 28.8 V±1%(24V) floating Charge 13.8 V±1%(12V) / 27.6 V±1%(24V) Aj poplatok obnoviť 13.2 V±1%(12V) / 26.4 V±1%(24V) Teplotná Kompenzácia -24mV/ Stupeň / -48mV/ Stupeň Nad Vypúšťanie vypnúť (DC) 10.8 V,±1%(12V) / 21.8 V±1%(24V) Životopis (DC) 12.3 V±1%(12V) / 24.6 V±1%(24V) Cez Napätie vypnúť (DC) 16V±1%(12V) / 32V±1%(24V) Životopis (DC) 15V±1%(12V) / 30V±1%(24V) No-zaťažovací Prúd ≤0.1 A poklesu Napätia (DC) ≤0.5 V

Režim ovládania

Krok-menej Vykladanie funkcia

Maximum Power Point Tracking------MPPT (Účinnosť Nabíjania 30%higherthan pôvodné PWM Typ)

vo veterných alebo generované výkon veternej turbíny je beyong rozsah batérie a zaťaženie absorpčná,cieľom je chrániť každý vybavenie celého systému Zvýšiť poplatok Flexibilné nezávislé krok-up okruhu (voliteľné) Displej LCD Zobraziť parametre napätie,nabíjacieho prúdu,batéria objemová Chránené typ ochranu pred Bleskom, solárne články, anti-anti-poplatok ochrany, batérie open-obvodová ochrana, batérie zrušenie ochrany, viac rýchlosti, a viac-napätie mäkké automatická brzda ochrana, ochrana proti preťaženiu. Teplo emanation spôsob, ako radiátor Pracovná Teplota -25 ~+55 Výška ≤5500m(2000 m nad potrebné na zníženie spotreby energie) Prostredie, vlhkosť 0 až 90%,Bez kondenzácie Hmotnosť 1. Čistá Hmotnosť: 1.20 KG 2. Brutto Hmotnosť: 2.7 KG/PC(regulátor+dump zaťaženie) Tvar, rozmer MPPT Vietor Solar Hybrid Radič: 162x140x64mm Vykladanie Odpor: 240x110x63mm

Vykladanie Odpor: 240x110x63mm

V offgrid systém, tam je vždy pár rozpory, ktoré produkujú zdroj energie a absorpcie energie zaťaženia nezodpovedá problém, môžu byť nasledujúce situácie: 1. Napájanie môže byť vydané pod podmienkou dostatok elektrickej energie bremena nie je pravdepodobné, že práca a výkon batérie je plný, tak tento čas potrebujeme poslať napájania elektrinou robiť vypúšťanie spracovanie, v opačnom prípade môže dôjsť k trvalému poškodeniu zariadenia;2. V napájanie nemá dostatok elektrickej energie podpora je pravdepodobné, že sa objaví, keď batérie je len zriedka vedú k zaťaženie nemôže mať normálnu prácu, tak musíme aj na zlepšenie výkonu výrobných kapacít v tejto situácii. V našej vietor solárne systémy, solárne panely sily vzhľadom na Veterné turbíny výkon, je veľmi stabilný zdroj, tak sme mali vietor solar hybrid kontrolór najmä pre Veterné turbíny dizajn booster nabíjania MPPT technológie a krok-menej vykladanie funkciu, a vzhľadom na solárne panely ešte trvať jednoduché a efektívne nabíjania PWM technológie. Booster MPPT hlavne pre väčšinu času v mnohých častiach veternej energie nestačí na podporu generátor stav nabíjania batérie, osobitné pracovné zásada je: Veterné turbíny pod podmienkou rýchlosť vetra dosiahnuť menovitá rýchlosť vetra, výsledné napätie a výkon nie sú dosiahnutie menovitého výkonu, sme prostredníctvom reálnom čase nadobudnutia Veterných turbín prostredníctvom booster obvod napätie a prúd zo zvýšiť napätie batérie, napätie na systémové požiadavky, pomocou softvéru algoritmus MPPT, aby Veterných turbín moci používať čo najviac. Plynulou vykladanie funkcia zameraná hlavne na prvom prípade, keď nie je potrebné dodatočné energie, budú vytvárať spotrebu energie z Veterných turbín na vykladacie zariadenie, regulátor vyhradená port pre pripojenie vykladacie zariadenia, užívateľ môže byť vybrané podľa skutočného stavu, keď vyberiete , odporúčame v dobrých poveternostných podmienkach, ako sú pobrežné a západných je prázdny,musíte nakonfigurovať vykladanie;V niektorých vnútrozemských oblastiach, kde veterné podmienky vo všeobecnosti odporúčame tiež, aby skúste nakonfigurovať vykládky.

Štítky: sila vetra, voda turbin generátor, controler veterných turbín, mppt vietor solar hybrid starosti kontrolu, solárne prenosné elektrické generátor, vietor vody generátor, solárny panel 12v 5v, 4000w veterných turbín, solárny generátor pure, solárne lampy.

 • Názov Značky: IHXENERGY
 • Záruka: 2 Rok Zadarmo Maintanence
 • Solárneho Spätného nabíjania Ochrana: Áno
 • Open-Ochrana obvodu: Áno
 • Batérie Na Zadnej Strane Ochrany: Áno
 • schválené: CE, RoHS, FCC SGS
 • Druh: Vietor Solárne Hybridný Regulátor Nabíjania
 • Viac-Ochrana pred vetrom: Áno
 • Aplikácia: hybrid nabíjanie pre Veterné Turbíny, Generátora a Solárne Panely
 • Viac-vypúšťanie Ochrany: Áno
 • Viac-plnenie Ochrany: Áno
Doplňujúce údaje