Pre Huawei Honor 9X sklo zadný kryt batérie späť shell opravu, náhradné zadné dvere shell
€5.38 €5.27

Pre Huawei Honor 9X sklo zadný kryt batérie späť shell opravu, náhradné zadné dvere shell

1 Recenzie | Napísať recenziu
  • Dostupnosť:Skladom
  • Kód Výrobku:w734

Pozornosť ruských priateľov! ! ! -Vďaka novej politiky ruskej Colnej, prosím, vyplňte celý názov príjemcu, ďakujem! výzva: Prosím, pozorne skontrolujte vašu objednávku zoznam, veľkosť, farbu, množstvo, produkt štýl, korešpondenčná adresa, kontaktné informácie, a pod. poznámka: 1. V dôsledku rozdielov v prostredí, vybavenia, rozlíšenie/pixel, tam bude nejaké farebné rozdiely medzi obrázkami a produkt, prosím, vzťahujú sa na výrobok. 2. Prosím venujte viac pozornosti vašej objednávky adresu Musí zodpovedať vašej dodacej adresy. Tovar vám bude odoslaný do 5 až 7 pracovných dní. (Rozšírenie za osobitných okolností) 3. Rôzne dopravné metódy budú mať rôzne pick-up čas, tak prosím, venujte pozornosť prepravného času pred výberom dopravy metódou. 4. Položky (ak sú nejaké) by mala byť kontrolovaná pri pôrode Vzhľadom na logistické škody, prijmite prosím a kontaktujte nás. 5. Všetky dovozné dane a clá kupujúceho zodpovednosti. 6. Ak máte akékoľvek otázky, prosím, kontaktujte nás čo najskôr.

*Ak sa vám páči náš obchod. Nahradiť našom obchode a pridať ho do vášho obľúbeného obchodu, "Nasledovať" v poradí, a potom sa môžete dostať naše nové produkty a zľavy informácie v čase. Vitajte priamy veľkoobchodný! *Fotografie sú užitočné pre referenčné, vzťahujú sa na výrobok *Dodacia lehota popis: Ak vaše potvrdenie dobe je takmer hore a ešte ste tovar doručený, kontaktujte nás a my sa rozšíri dátum doručenia vopred

Štítky: bratislavský kraj, česť 9x kryt, česť 9x jack, česť 9x cn, jasné, česť 9x, česť 9x 810, turnigy 9x kryt batérie, česť 9x železničnej kryt, česť 9x lite kryt, česť 9x batéria kryt, česť 9x vianočné kryt.

  • Kompatibilné Značky: Huawei
  • Materiál: Sklo
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Dizajn: BAR
  • Číslo Modelu: Pre Huawei Honor 9X zadný kryt
Doplňujúce údaje